ur. 11.11.2013
m: C.I.E., Ch.Pl. Est. Lt., W.Pl.Cl ę11,
Balt. W ę11, Jr.W.W ę11, Jr.Ch.Pl.Hr., Jr.W.Hr.Cl ë10
Argentia Mist Fadette at Meldor
o: Borthitz des Arbailles

Hod: Renata Olszewska
Wł: Kirsti Bergsten - Finlandia

Champion Łotwy
Champion Litwy
Champion Danii
Zwycięzca Europy 2015
Baltic Winner 2015, 2016
Nordic Winner 2016, 2017
Zwycizca Danii 2016
Zwycięzca Łotwy 2016
Zwycięzca Finlandii 2015, 2016, 2017
Zwycięzca Szwecji 2014, 2015, 2016, 2017
Zwycięzca Helsinek 2015, 2016, 2017
Zwycięzca Rygi 2015
Młodzieżowy Champion Bałtycki
Młodzieżowy Champion Litwy
Młodzieżowy Champion Łotwy
Młodzieżowy Champion Estonii
Młodzieżowy Zwycięzca Szwecji 2014, 2015



Do gory

Borthitz des Arbailles
Txakoli des Arbailles
Phoebus de la Croix de lęAiguillon
Orhy
HD-A, ChFTP, ChFTA
Sissi TI

Argentia Mist Fadette at Meldor
C.I.E., Ch.Pl. Est. Lt., W.Pl.Cl '11, Balt. W '11,
Jr.W.W '11, Jr.Ch.Pl.Hr., Jr.W.Hr.Cl '10
FT I, HD-A

Champagne des Arbailles
HD-A
Uros
Orhy
HD-A, ChFTP, ChFTA
Angel Dust
HD-B
Toscan des Arbailles
Salsa
HD-B, ChFCS, ChFTA







Do gory

         Data Wystawa Klasa Ocena Sedzia
1.   29.05.2014 Puppy Dog Show Helsinki Szcz. WO, I, BOB, BOG III
2.   10.08.2014 World Dog Show Helsinki Szcz. WO, I, BOB Puppy J-P. Kerihuel (FR)
3.   11.10.2014 CAC Valmiera Mł. Dosk, I, CAJC, BOB Junior, BOB Y.Barak (ISR)
4.   12.10.2014 CAC Valmiera Mł. Dosk, I, CAJC, BOB Junior, BOB S.Kelver Philippou (CY)
5.   26.10.2014 CAC Seinjoki Mł. Dosk, I, CAJC, BOB Junior, BOB C.Jacobsson (SE)
6.   08.11.2014 CACIB Jyvaskyla Mł. Dosk, I, CAJC, BOB Junior, BOB G.Alessandra (IT)
7.   14.12.2014 CACIB Stockholm Mł. Dosk, I, Mł.Zw.Se '14, Zw.Se'14, BOB Junior, BOB R.Oliveira (PT)
8.   10.01.2015 CAC Tarto Mł. Dosk, I, CAJC, BOB Junior, BOB A.Kelly (IRL)
9.   11.01.2015 CAC Tarto Mł. Dosk, I, CAJC, BOB Junior, BOB K.Kriisk (EST)
10.   21.03.2015 CACIB Riga Mł. Dosk, I, CAJC, BOB Junior, BOB S.Lazic (SR)
11.   22.03.2015 CACIB Riga Poś. Dosk, I, CAC, CACIB, BOB D.Hanlon-Carroll (IRL)
12.   28.03.2015 CACIB Turku Poś. Dosk, I, CAC, CACIB, BOB T.Rainey (IRL)
13.   03.04.2015 CACIB Swedish Winner Show Mł. Dosk, I, Mł.Zw.Se '15, Zw.Se '15, BOB C.G.Stafberg (SE)
14.   18.04.2015 CAC Siauliai Mł. Dosk, I, CAJC, BOB Junior, BOB G.Pozniakova (BY)
15.   19.04.2015 CAC Siauliai Mł. Dosk, I, CAJC, BOB Junior, BOB, BOG III S.Slukin (UA)
16.   22.05.2015 BDS Moletai Poś. Dosk, I, CAC, BOB K.Barbosov (RU)
17.   23.05.2015 CACIB Moletai Poś. Dosk, I, CAC, CACIB, BOB P.King (AU)
18.   24.05.2015 CACIB Moletai Poś. Dosk, I, CAC, CACIB, BOB V.Kardos (HU)
19.   13.06.2015 Finnnish Club Show Otw. Dosk, I, CAC, BOB
20.   11.07.2015 CACIB Oulu Otw. Dosk, I, CAC, CACIB, BOB A.Goransson (SE)
21.   24.07.2015 CACIB Helsinki Otw. Dosk, I, CAC, CACIB, BOB E.Rautala (FIN)
22.   23.08.2015 CACIB Tallin Otw. Dosk, I, CAC, CACIB, Balt.Win'15, BOB C.de Giuliani (IT)
23.   05.09.2015 EDS Oslo Otw. Dosk, I, CAC, CACIB, Eu.Win'15, BOB H.van den Berg (NL)
24.   15.11.2015 CACIB Riga Otw. Dosk, I, CAC, CACIB, Riga.Win'15, BOB M.Hutsteiner (A)
25.   05.12.2015 CACIB Helsinki Otw. Dosk, I, CAC, CACIB, Helsinki.Win'15, BOB B.Lundgren (S)
26.   06.12.2015 CACIB Helsinki Otw. Dosk, I, CAC, CACIB, Fin.Win'15, BOB J.Tschokkinen (FIN)
27.   21.05.2016 CACIB Helsinki Otw. Dosk, I, CAC, CACIB, BOB, BOG III
28.   11.06.2016 CACIB Ryga Otw. Dosk, I, CAC, CACIB, BOB M.Lepasaar (EST)
29.   05.11.2016 CACIB Herning Otw. Dosk, I, CAC, CACIB, Zw.Dk'16, BOB M.Mahonen (FIN)
30.   06.11.2016 CACIB Herning Otw. Dosk, I, CAC, CACIB, Zw.Nord.'16, BOB T.Pehar (HR)
31.   04.12.2016 CACIB Stockholm Otw. Dosk, I, CAC, CACIB, Zw.Swe.'16, BOB, BOG IV A.Carlstrom (SWE)
32.   10.12.2016 CACIB Helsinki Otw. Dosk, I, CAC, CACIB, Zw.Helsinek.'16, BOB R.Fagertrom (FIN)
33.   11.12.2016 CACIB Helsinki Otw. Dosk, I, CAC, CACIB, Zw.Fin.'16, BOB T.Illukka (FIN)
34.   25.03.2017 CACIB Lahti Otw. Dosk, I, CAC, CACIB, BOB, BOG IV Teini (FIN)
35.   07.05.2017 CACIB Tampere Otw. Dosk, I, CACIB, BOB M.Vretenicic (MNE)
36.   20.05.2017 CACIB Hamina Otw. Dosk, I, CACIB, BOB T.Ahlman-Stokmari (FIN)
37.   28.05.2017 CAC Rauma Otw. Dosk, I, BOB P.Teini (FIN)
38.   16.07.2017 CACIB Oulu Otw. Dosk, I, CACIB, BOB P.Aaltonen (FIN)
39.   08.12.2017 CACIB Helsinki Otw. Dosk, I, CACIB, Helsinki W. '17 BOB M.Nygard (FIN)
40.   09.12.2017 CACIB Helsinki Otw. Dosk, I, CACIB, Nordic W. '17 BOB P.Mattila (FIN)
41.   10.12.2017 CACIB Helsinki Otw. Dosk, I, CACIB, Finnish W. '17 BOB I.Poletaeva (RU)
42.   16.12.2017 CACIB Helsinki Otw. Dosk, I, CACIB, Swedish W. '17 BOB, BOG II Z.Silva (PT)


         Data Konkurs Klasa Ocena Sedzia
1.